Dziękczynienie za kończący się rok szkolny i katechetyczny

W niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 10:30, dziękowaliśmy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Wspólnie wyrażaliśmy wdzięczność za otrzymane łaski, zdobywaną wiedzę, przeżyte doświadczenia, zawarte przyjaźnie oraz wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w minionych miesiącach.

Modliliśmy się również o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i bezpieczny czas wakacyjnego wypoczynku dla wszystkich dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców.

Podczas Eucharystii szczególne podziękowania skierowaliśmy do dzieci, które przez cały rok szkolny wyróżniały się systematycznym uczestnictwem we Mszy Świętej oraz zaangażowaniem w życie naszej parafii. Dziękujemy im za piękne świadectwo wiary i wytrwałość.

Wszystkim życzymy udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, ale także pamięci o Panu Bogu i niedzielnej Eucharystii.